Uitslagen jachthondenproeven deelnemers The Picker Up 2016

 Dit jaar zijn er 41 certificaten of diploma's gevallen.

 

Certificaten Retrieverclubs

30 april.                NLV.           Ditmar Duinkerken.    Touch.         B

 

Workingtest Certificaten 

21 mei.        Konsequent Lochem.    Marijke Kogelman   Bobby   B1   2e plaats

                                                               Edwin Kapper         Levy     B1    3e plaats

                                                               Henny Kamerink     Joly      B1

                                                               Lidy Udo                 Riva     Starters   1e plaats

                                                               Mieke Wekking        Mexxie  B2

2 juli            NLV Borculo                 Lidy Udo                Riva        C

                                                      Edwin Kapper         Levy.      C

                                                      Henny Kamerink     Joly        B   2e plaats

                                                      Corrie Schipper      Gypsy     B

                                                      Edith Fege             Mees       B

                                                      Joop Engelen         Chase.    B

                                                      Mieke Wekking       Mexxie    C

 

SJP  6 augustus Vriezenveen            Ditmar Duinkerken  Touch     C

 

SJP 6 augustus Veendam                  Edith Fege             Sterre     C

 

SJP 13 augustus Winterswijk            Mieke Wekking       Mexxie    B

 

SJP 26 augustus Hardenberg            Edith Fege             Mees        B

 

SJP 27 augustus Terborg                  Nathalie Jansen     Tad          C

 

SJP 3 september Oldenzaal              Marijke Kogelman  Bobby.     B

                                                      Ditmar Duinkerken Touch      B 1e plaats

                                                      Hans Grundel         Scott       B

                                                      Edith Fege             Sterre      B

 

SJP 11 september Oldenzaal            Henny Kamerink     Jolly       B

                                                      Nathalie Jansen      Tad        C

                                                      Hans Wolbert          Jurre     B 3e plaats

                                                      Mieke Wekking        Mexxie   B

                                                      Lidy Udo                 Riva       C 1e plaats

                                                      Hans Grundel          Scott      B

                                                      Edith Fege              Sterre     B

 

SJP 17 september Emst                   Nathalie Jansen      Tad         B

 

SJP 24 september Zwiep                 Ditmar Duinkerken  Touch      B 3e plaats

                                                     Hans Grundel          Scott       B

 

MAP 25 september Oldenzaal          Mieke Wekking        Mexxie    B 

                                                     Marijke Kogelman    Bobby     B

 

MAP 8 oktober Denekamp               Mieke Wekking        Mexxie    B

 

Working Test 22 oktober Laren.      Lidy Udo                 Riva         C

                                                    Edith Fege               Sterre      B1   3e plaats

                                                    Marijke Kogelman    Bobby      B1

                                                    Edwin Kapper          Levy        B1

                                                    Mieke Wekking        Mexxie     B2

                                                    Nathalie Jansen      Tad          B1

Uitslagen jachthondenproeven deelnemers The Picker Up 2015

 

Totaal zijn er in dit wedstrijdseizoen 37 diploma's en certificaten behaald.

Certificaten Retrieverclubs:
21-05 LKN                      Marijke Kogelman met Bobby     B 1ste plaats
15-08 NLV en CBR           Ditmar Duinkerken met Touch    C 1ste plaats
15-08 NLV en CBR           Joop Engelen met Chase            B
26-09 Schijndel              Edwin Kapper met Levy             C
17-10 Biddinghuiz. FRC   Edwin Kapper met Levi             C
17-10 Biddinghuiz. FRC   Hans Wolbert met Jurre            C
17-10 Biddinghuiz. FRC   Hennie Kamerink met Joly        B 2de plaats
17-10 Biddinghuiz. FRC   Edith Kremer met Tobie            B


Workingtest Certificaten:
18-10 Son & Br. NLV        Ditmar Duinkerken met Touch    C
25 10 Laren Chess-club   Linda Maathuis met Dora           B1
25-10 Laren Chess-club   Marijke Kogelman                     B1
01-11 FRC Hulsbeek        Ditmar Duinkerken met Touch   C 3de plaats
01-11 FRC Hulsbeek        Edith Fege met Sterre               C
01-11 FRC Hulsbeek        Edwin Kapper                           C
01-11 FRC Hulsbeek        Marijke Kogelman met Bobby    B1
01-11 FRC Hulsbeek        Edith Kremer met Tobie            B1
01-11 FRC Hulsbeek        Linda Maathuis met Diego         A

Diploma's KJV:
18-06 KJV LKN                Linda Maathuis met Dora,         B 3de plaats
01-08 KJV Vriezenveen    Edith Fege met Sterre,             C
08-08 KJV Winterswijk    Saskia Kolthof met Buke           C
08-08 KJV Winterswijk    Henry Scheurink met Mick        B
15 08 KJV Veendam        Marijke Kogelman met Bobby    B
28-08 KJV Ommen          Linda Maathuis met Diego         A 1ste plaats
28-08 KJV Ommen          Henny Kamerink met Joly         B
28-08 KJV Ommen          Marlon Timmerhuis met Bill      B
05-09 KJV Hulsbeek        Ditmar Duinkerken met Touch.  C 1ste plaats
05-09 KJV Hulsbeek        Henry Scheurink met Mick         C
05-09 KJV Hulsbeek        Tinka Kuipers-Bos met Peertje   B
05-09 KJV Hulsbeek        Marijke Kogelman met Bobby     B
05-09 KJV Hulsbeek        Linda Maathuis met Diego          B
07-09 KJV Markvelde      Henry Scheurink met Mick          B
07-09 KJV Markvelde      Linda Maathuis met Dora            B
13-09 KJV FRC                Hans Wolberts met Jurre           B 3de plaats
13-09 KJV FRC                Saskia Kolthof met Buke            B
13-09 KJV FRC                Henny Kamerink met Joly.         B
26-09 Zwiep                   Saskia Kolthof met Buke            B
26-09 Zwiep                   Marijke Kogelman met Bobby     B